سلام بابا تا کی ميخاين !! کنج اتاقتون گيتار بزنيد بزاريد! اگه حرفه ای ميخواهيد کار کنيد با تکروی به جای نخواهيد رسيد! ( به مطلب قبلی توجه کنيد).

اما داشتم کنسرت آرانخوئز رو ميديم از جوليان بريم ...واقعا افتضاح بزرگی بود( نظر شخصيه منه!) جدا از جوليان بريم اين اجرا بعيد بود...مثل تازه کارها !

تا تونست قطعات رو از ضرب انداخت ..بابا حس هم لازمه اما نه تا اين حد که قطعه رو قراموش کنی بزنی !

صدای سازشم که با ارکستر جور نبود خيلی خشن بود !

چند جا هم که واقعا سوتی داد! بدبختی کلاسيک کارا اينه که ۲ تا ريتم ساده هم نميتونند بزنند( منظروم جوليان بريم نيست!) و دست راستشون واقعا شکنندست!

هی يه نگاه به اجرای جان ويليامز می انداختم يه نگاه به جوليان بريم !

با اينکه جوليان بريم رو خيلی دوست دارم اما اين اجراش واقعا ؟؟؟؟

اما خوب نوازنده ايه که گيتار کلاسيک واقعا بهش مديون ! حتی من!

چقدرر هم پير شده! استيل دست راست جالبی داره البته کسی تقليد نکنه چون اون موقع نميتونه گيتار بزنه!

         paul-j-2-sparkle-a.jpg

البته اجرای آرانخوئز پاکو هم زيباست اما خيلی فلامنکويی هست! بهترين اجرا از نظر من اجرای رمی بوچر! ( نوازنده خدايی که جديدا کشف کردم و بزودی با بيوگرافيش و تصويری همه بهت زده ميشيد ) و جان ويليامز بود !

جديدا دوستان لطف دارند بجای ميل زنگ ميزنند ! لطفا مشخصاتتون رو ميل بزنيد!

و اينکه تا چند روز ديگه وبلاگ رو کمی  عوض ميکنم ..آرشيو وبلاگ هم بر داشته ميشه چون آرشيو رو يواش يواش به سايت دارم منتقل ميکنم پس اگر مطلبی خواستيد زودتر برداريد!

در مورد بخش آموزشی سايت بگم:

بهيچ عنوان از طريق سايت با امکانات محدود نميشه به کسی گيتار ياد داد دوستانی که ميل زدند برای گيتار پاپ و آموزش بگم گيتار پاپ هم چيز ساده ای که فکر ميکنيد و چند تا ريتم و آکورد نيست پاپ زدن خوب هم هنريه !اما بزودی در سايت ريتمهای پاپ + اکوردها هم قرار داده ميشه ...

 

/ 0 نظر / 9 بازدید